to oszuści, nie podawajcie żadych danych Oceny cząstkoweWiarygodność:1Obsługa klienta:10Platforma:1Oferta:1 Jakas pani wydzwania do mnie i naawia na pewna inwestycje … Nic z tego nie rozumiem 🙁

Zwolnienia OgóLne

Tam pieniądze płyną tylko w jedną stronę. Kuszą wysokimi bonusami, które w rzeczywistości są wirtualne. Realne są tylko pieniądze, które są do nich wpłacane.

Ze teraz jest niby dobry czas, ze sa w 100 % eko 🙂 To jest stary, https://forexbrokerforum.pl/maxitrade-barbara-maciejewska/ bardzo stary odgrzewany kotlet … stary odgrzewany kotlet

Dlaczego To Takie WażNe?

Zgadzasz się na niewolnictwo, Poniżenie godności i zgodę na rozstrzyganie sporów w Sądzie w Sant Vicenst w USA! Nie ma prawa spadkowego. Straciłem ponad 7000 $ Zadnemu polakowi nie radzę wchodzić na tą platformę. Nie może wchodzić w nią obywatel USA i zamieszkujący w USA!

https://www.youtube.com/watch?v=

Dokładnie tak jak piszą moi poprzednicy, pieniądze płyną w jedną stronę. Po kategorycznej odmowie raptem wszystkie transakcje zaczęły lecieć w dół i wyczyścili mi konto.

WybóR Brokera Dla KażDego

Już te fakty dają do myślenia. Chcesz być niewolnikiem to wchodź.

Nie wpłacajcie nic tym oszustom, bo nigdy nie zobaczycie swoich pieniędzy. To jest misternie skonstruowana machina manipulacji, która w niczym nie przypomina profesjonalnego brokera. Stosowane są tam prymitywne sztuczki takie same jakie stosują sprzedawcy odkurzaczy. Oszukali tysiące ludzi na bardzo duże pieniądze.

Maxi Trader Sp Z O O (Krs: 0000488883, Nip: 8681961703, Regon:

Mowi , ze nauczy mnie wszystkiego 🙂 Chetnie moze bym i zostal jej uczniem 🙂 ale tylko w lozku 😉 … Pozycje seksualne zbyt klasyczne osobiscie wole urozmaicenia

Jak masz honor i godność wolnego człowieka to unikaj zależności od banku Rosji! OSTRZEGAM PRZED WPŁACANIEM PIENIĘDZY Oszuści.

Co To Jest Akcyza?

maxitrader

Mają siedzibę gdzieś na jakiejś małej wyspie niedaleko Wenezueli. Nikt ich nie reguluje.

Tylko tym razem nic nie straciłam bo opamiętałam się na czas. Nie polecam bo chcą wyłudzić od nas pieniądze i dane. Nie są legalni w Polsce, świadczy o tym brak notyfikacji w KNF. GORĄCU NIE POLECAM!!!! TAK SAMO JAK TYCH CWELI Z marketcfd, to te same ścierwa!!!!

Elektryk Budowlany, Elektryk Przemyslowy! Niemcy!

Regulują się sami i sami ustanawiają sobie warunki. Lepiej wpłacić dla organizacji charytatywnej, niż tym oszustom.

Jako wytrawny oszust 😉 nie dalem sie im oszukac 🙂 pieniądze się rozpłynęły Oceny cząstkoweWiarygodność:5Obsługa klienta:5Platforma:5Oferta:5 złodzieje i oszuści założyłem im sparawę

kłamią na potęge, potwierdzone przez oszukanych ludzi Oszuści , straciłem olbrzymie pieniądze , chociaż tez trochę z własnej głupoty , chyba za bardzo wierzyłem ludziom , ale to nic życie nie maxitrader jest łatwe . A co do MaxiTrade to NIE WIERZCIE IM W ANI JEDNO SŁOWO , JA ZAKŁADAM IM SPRAWĘ , tak dla zasady żeby innych naiwnych nie oszukiwali . Napewno strata pieniędzy które zainwestujesz

to c**** i szuści profesjonalnie maxitrader kłamią

Doradca który pomaga ci stracić majątek Oceny cząstkoweWiarygodność:1Obsługa klienta:1Platforma:1Oferta:5 Oszuści, ukrywają “Regulamin” który musisz podpisać przy weryfikacji wypłaty! Musisz podpisać 17 kart na każdej stronie!

I co k*** jeszcze! brak notyfikacji w KNF C***** tak samo zj**** jak marketcfd.

maxitrader

Zwolnienia Podmiotowe

Wydzwaniaja i wydzwaniaja … Namawiaja mnie abym zainwestowal w cebulki tulipanow 🙂

Opinie pozytywne piszą sami sobie nagabywanie klienta o wpłaty większej gotówki Na początek dają niby zarobić, potem wydzwaniają, zeby zainwestować dodatkowe maxitrader pieniądze. W moim przypadku chcieli ponad 2.000 dolarøw a jak człowiek się nie zgodzi, z konta znika wszystko. W moim przypadku z 913 $ zrobiło się – 2.76$.